sklep on-line

Osłony grzejnikowe


Osłony do biur i recepcji​

MONO WIKLINA RING
 
Galaxy GEO Saturn

Osłony dla przedszkoli


 

Seria KIDS to obudowy grzejników, które łączą zabawkę rozwijającą umiejętności manualne malucha, z ozdobnym elementem, wzbogacającym aranżacje pomieszczenia i ograniczającym dostęp naszych najmłodszych do niebezpiecznego dla nich urządzenia. Wzory są tak zaprojektowane aby najmłodsi czerpali z nich jak najwięcej zabawy i radości, a przy tym były dla nich całkowicie bezpieczne. Do wykonania osłony na grzejnik zastosowana jest płyta MDF o grubości 12mm, wykończona lakierem akrylowym, całkowicie ekologicznym i bezpiecznym przy kontakcie z dziećmi. Dzięki uniwersalnym mocowaniom, może być powieszona bezpośrednio na grzejnikach, praktycznie każdego typu. Możemy też wykonać dla Państwa osłony na kaloryfery pełne tj. z bokami i parapetem.

Kolory dostępne na stronie: TITURILLA

 


Dostępne wzory

Maskownice grzejnikowe idealne do zakrycia mało efektownych a potrzebnych kaloryferów. Różnorodność wybarwień i wzorów daje możliwość dopasowania ich do każdego wnętrza.


Montaż


 

Zapewniamy fachową poradę w wyborze odpowiednich elementów montażowych jak i transport oraz montaż na terenie całego kraju.

Kaloryfery Kasetonowe:                                       Kaloryfery Żeberkowe:                                     Montaż do ściany:
                                                                                                                                   

Zobacz jak zamontować osłony

Facebook