sklep on-line

Osłony grzejnikowe

Osłona – pełna zabudowa

Osłona – pełna zabudowa

Osłona zasłaniająca grzejnik z czterech stron. Specjalni przygotowane otwory umożliwiające regulację temperatury termostatem jak i dostęp do zaworów odpowietrzających.

Osłona – frontowa

Osłona zamocowana na froncie grzejnika

Osłona zasłaniająca grzejnik od frontu, zamocowana na mocowaniach metalowych przytwierdzonych do ściany. Maskownice frontowe są montowane również na grzejniku z dystansem lub bez.

Osłony według projektu

Osłony grzejnikowe według projektu

Osłony według nietypowych projektów. Zabudowana ściana na całej długości na podkonstrukcji z profili aluminiowych.

Montaż osłon do ściany

 montażu osłon

Montaż osłon na grzejnik żeliwny

Montaż osłon na grzejnik kasetonowy

Osłon do przedszkoli

Seria KIDS to obudowy grzejników, które łączą zabawkę rozwijającą umiejętności manualne malucha, z ozdobnym elementem, wzbogacającym aranżacje pomieszczenia i ograniczającym dostęp naszych najmłodszych do niebezpiecznego dla nich urządzenia. Wzory są tak zaprojektowane aby najmłodsi czerpali z nich jak najwięcej zabawy i radości, a przy tym były dla nich całkowicie bezpieczne. Do wykonania osłony na grzejnik zastosowana jest płyta MDF o grubości 12mm, wykończona lakierem akrylowym, całkowicie ekologicznym i bezpiecznym przy kontakcie z dziećmi. Dzięki uniwersalnym mocowaniom, może być powieszona bezpośrednio na grzejnikach, praktycznie każdego typu. Możemy też wykonać dla Państwa osłony na kaloryfery pełne tj. z bokami i parapetem.

Kolory osłon według palety RAL dostępnej na stronie TIKKURILLA. 

KIDS 1

KIDS2

KIDS3

KIDS4

Dostępne wzory                                                                            

Maskownice grzejnikowe idealne do zakrycia mało efektownych a potrzebnych kaloryferów. Różnorodność wybarwień i wzorów daje możliwość dopasowania ich do każdego wnętrza.