sklep on-line

Kabiny sanitarne Wrocław

KABINY SANITARNE PRODUCENT

Produkcja kabin sanitarnych z płyty HPL i LPW. Szybkie terminy realizacji, wysoka jakość płyt i okuć do kabin. Sprzedaż i

produkcja systemów sanitarnych WC i natrysków. Kabiny produkowane są z materiałów wodoodpornych jak płyty hpl i płyt

LPW do pomieszczeń suchych.

Kabiny sanitarne z płyty hpl 10mm biała, okucia stal nierdzewna.

Kabiny sanitarne z płyty HPL 10 i 12 mm, z płyty LPW 18mm

Kabiny do przedszkoli i żłobków

Przegrody pisuarowe

HPL – jest to najbardziej wytrzymały materiał do produkcji kabin sanitarnych, prysznicowych, ścianek działowych i mebli oraz wszelkiego wyposażenia wnętrz. Jest to materiał termo utwardzony  otrzymany poprzez prasowanie pod ciśnieniem i w wysokiej temperaturze  kilku warstw papieru impregnowanego żywicą fenolową.


LPW – produkt konstrukcyjny do produkcji kabin sanitarnych i mebli wykonany z wiórów drzewnych, sprasowanych nasączany żywicami pod ciśnieniem i w wysokiej temperaturze.

 
           Kontakt:                                                                           biuro@pmbiuro.pl
           tel. 602 382 452

    

Produkty  z LPW z przeznaczeniem do pomieszczeń suchych:               Produkty z płyty HPL z przeznaczeniem do pomieszczeń mokrych:       
kabiny sanitarne    kabiny prysznicowe
kabiny przedszkolne   szafki basenowe
przebieralnie   przebieralnie
ścianki działowe   ścianki działowe
ścianki giszetowe   ścianki giszetowe
ścianki pisuarow   ścianki pisuarowe

Każde biuro musi mieć dostęp do toalety, a większe biura posiadają własne, samodzielnie urządzone węzły sanitarne. Toalety w pracy to nie tylko armatura, ale także system odgrodzeń, który zapewniają kabiny sanitarne. Wrocław to miasto wielu biur, umiejscowionych w różnych budynkach. W wielu przypadkach firmy samodzielnie urządzają zaplecze sanitarne, na które składa się kompletne wyposażenie toalet lub pryszniców firmowych. Oferujemy kabiny toaletowe lub prysznicowe, a także blaty pod umywalki. Dzięki nim urządzić można zaplecze sanitarne w taki sposób, że stanie się ono miejscem zapewniającym także chwilę relaksu w czasie pracy.